ars333 (ars333) wrote,
ars333
ars333

Category:

Український газ власного видобутку повинен бути доступним кожному українцю.

Українці отримуватимуть український газ за вдвічі меншою ціною. Законопроект, який поверне український газ українцям, стане одним з перших, що подасть новий президент. Це дозволить знизити ціну блакитного палива щонайменше вдвічі, причому зробити це можливо впродовж місяця.

Про це говорила в ефірі програми «Свобода слова» на ICTV.(14 січня 2019 року)

Від моменту здобуття Україною незалежності та до 2014 року існував порядок, за яким дешевий український газ власного видобутку віддавали на потреби населення. Це було нормою, яка була затверджена постановами уряду та рішенням НАК “Нафтогазу”.

І лише з приходом Порошенка порядок було змінено. Український газ почали продавати людям за європейськими цінами. Але ж це абсурд! Хіба банани в Еквадорі продають за цінами Німеччини? У Казахстані свій газ продають людям по 80-90 доларів за тисячу кубометрів, а нам - по 305 доларів. Хто це придумав, щоб 300% прибутків на рік заробляли на українцях, які мають в 16 разів нижчі доходи, ніж в Європі?

Відповідно до бухгалтерських документів, сьогодні Україна видобуває тільки на державних підприємствах – 16.4 млрд кубометрів газу, а люди на всі свої цілі (тепло, гаряча вода, газові плити) використовують лише 15.8 млрд кубометрів. Тобто газу вистачає! А реальна ціна на газ з урахуванням собівартості видобутку, транспортування, усіх податків і 30-відсоткової рентабельності складає 3,55 грн за кубометр. Чому людям продають газ по 8.55 грн?

Нам потрібен місяць максимум, щоб вдвічі знизити ціни на газ після приходу до влади. І це потягне за собою зниження інших комунальних платежів. Наприклад, за тепло і гарячу воду.", - Юлія Тимошенко.


Щикарная идея! Предлагаю еще несколько аналогичных законов. Их можно переписать слово в слово, только заменить "газ" на например "хлеб". Или "мясо". Или на "автомобиль".

Отличная программа, и простимулирует производство, и спрос, и социальная справедливость наступит!

PS Кстати в Германии бананы стоят по 10 центов 2 штуки. Правда, с истекающим сроком годности.

https://olga-den-f.livejournal.com/1487055.html
Tags: ua, политота
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments