Моя окрема думка, що треба робити і як голосувати, якщо вам не до вподоби жоден з кандидатів (а нас таких - переважна більшість).
Розумію що зараз буду обкиданий какашками, але....
У першому турі треба наступити собі на горло і проголосувати за Тимошенко. Тільки для того, щоб не допустити брехла до другого туру.
А у другому - за Зеленського. Тому що невизначенність і неготовність Зеленського до наздадач дає можливість назавжди позбавитися посади царя України.
І перейти до справжньої РесПубліки.
Просто шанс.
Хочу ще зазначити - армія у змозі відбити збройний наступ. А США нас хуйлу не віддадуть.
Ось такий розклад.
Зрозуміло, громадяни виборці?
У випадку перемоги порошенка на нас очікує будівництво укрохуйлостану. Із сємочками, трухановими, свинарчуками на чолі із головбрехлом.
Війна буде тривати довічно. Економіка стагнуватиме, а покращені пдараси - розкрадуть все до голого граниту, навіть Ґрунт продадуть. І здриснуть, коли все закінчиться.
Вадим Хомаха; Facebook.
Увидел ЗДЕСЬ