?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry Share Next Entry
5 лет зубожиння
симсонайзми
ars333
5 років "розкрадання армії" перетворюють 5000 голих і босих бійців, що їх годують, одягають та лікують волонтери, на 10-ту за силою армію Європи, із сучасним озброєнням, спорядженням, гуртожитками та ін.

5 років "мародерства" в "Оборонпромі" дають "Вільху", "Нептун", "Квітник", "Берест" та іншу високотехнологічну зброю.

5 років "страшної корупції" забезпечують повний перехід державних закупівель у прозору систему електронних аукціонів, що, в свою чергу, забезпечує економію мільярдів бюджетних гривень; приносить в бюджет дівіденди від компаній на кшталт "Укрнафти", котрі їх ніколи не сплачували.

5 років "знущання з простого народу" призводить до підвищення мінімальних зарплат (як наслідок - переходу зарплат з тіньових у білі), підвищення пенсій, відпрацювання системи субсидій, зростання майже вчетверо місцевих бюджетів.

5 років "офшорів" Президента знаменуються сплатою лише у 2018 році 2 млрд. грн до бюджету від "Рошен" та 1,2 млрд. грн на потреби АТО.

5 років "розвалу банківської системи Гонтаревою" відгукуються доларом, що підскочив у 2015-му, впав, трохи посмикався і 2 роки сидить собі здебільшого у коридорі 26-28, і що характерно - не падає разом із російським рублем. (І до речі - хто коли останній раз чув про "обнальників"?).

5 років "домовленостей з Путіним" та "небажання завершити війну" призводять до багатомільярдних втрат Росії від санкцій, іще багатомільярдних втрат Газпрому за рішенням арбітражу, позовів по Криму, МН-17 та ін...

Парадокс? Парадокс!
Дисонанс (когнітивний)? Для багатьох - ні!

Тому що 5 років некритичного споживання ворожої пропаганди, нерозпізнавання пропаганди, що її замасковано під "боротьбу з корупцією", "свободу слова", "продовження справи Майдана" - роблять з громадянина овоч.

Олег Шимко


  • 1
Помню далекий 1982 год. Мне маленькому мальчику, уже прошедшему ПИОНЕРСКИЕ ЛАГЕРЯ, сообщили в школе СТРАШНУЮ новость. Умер борец за Мир во всем Мире Леонид Ильич Брежнев. Дети шептались между собой, у некоторых я видел слезы и общее слово ВОЙНА нависла над нашей школой. С обреченным видом я сел в троллейбус, что бы видимо в последний раз доехать до дома, пока американские империалисты, узнав о смерти МИРОТВОРЦА, расчехляли свои РАКЕТЫ. И тут я увидел улыбающихся людей. Я ВОЗНЕНАВИДЕЛ их, моя детская душа ОТРАВЛЕННАЯ пропагандой, не могла поверить, что кто-то в такие УЖАСНЫЕ минуты мог быть счастлив

Сам написал?

Похоронили того - посадим и этого!

Edited at 2019-04-17 02:49 pm (UTC)

Все верно написал!

  • 1