ars333 (ars333) wrote,
ars333
ars333

Что, таки хуже не будет?

...за якими звинувачують Тетяну Чорновол, можуть прийти до кожного з них. Сьогодні - до Чорновол. Завтра - до Авакова. Наступного дня - до будь-кого з депутатів від партії “Слуга народу”, що брали участь в Майдані. Ну і потім - до будь-кого з виборців цієї партії. Перед реваншем усі однакові.

Володимир Зеленський - зовсім не глава цього реваншу. Він - знаряддя реваншу. Реваншистам був потрібен слабкий і некомпетентний президент, який не завадить їм сформувати кадрову вертикаль і почати наступ на Україну, організувати той самий “громадянський конфлікт”, про який мріє Володимир Путін, зіштовхнути владу і суспільство, полегшити Кремлю окупацію нових українських земель. Адже потрібно чимось відволікти росіян в період економічної кризи. Чому не війною в Україні?


https://espreso.tv/article/2020/04/10/vitaliy_portnykov_revansh_bilshe_ne_khovayetsya

Скажу больше. Будет хуже. Даже если вы вдруг опомнитесь, выкините зеленого идиота обратно в его гребучий квартал. Вы снова будете волать, мол, долойзебарыг, что хуже не будет и ктоугоднотольконезе, следующий ваш выбор будет только хуже. Потому что вы сцуко ничему не учитесь, даже на собственных ошибках.
Tags: идиоты
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments