ars333 (ars333) wrote,
ars333
ars333

Училка-хипарь

З цікавістю прочитала про вчительку літератури, яка дала 10-класниці прочитати свої вірші з матюками та словом сперма, за що вчительку потім звільнили.

І розгубилась, як до цього ставитись.

У нас в школі була вчителька математики, яка на уроках розповідала анекдоти про секс та з матюками, а на перервах - про те, як вона курила траву та займалась тантричним сексом. Саме від неї я дізналась, хто такий Вєня Дркін, Єгор Лєтов, Умка та "Ночные снайперы", а ще полюбила Бродського.

Після Останнього дзвоника вона, разом з трьома однокласниками, прийшла до мене додому, по-хіповому сиділа на підлозі, включала Чіжа та Сєктор Газа та клеїлась до мого однокласника, з яким у нас якраз щось починало зав*язуватись. В процесі цього однокласника вона у мене увела. Бувало, що потім дзвонила зі словами "Негайно знайди А., бо ми посварились і він сказав, що повіситься".

Через пару років я дізналась, що вона завела роман з іншим старшокласником, після чого її звільнили.

Так от, вона теж вважала, що навчання не має бути рафінованим. І за це її страшно любили учні. І не любили вчителі. А зараз, коли вже виросла, я навіть не знаю, як до цього треба ставитись.

З одного боку, учні і так дізнаються, що таке сперма та хуй - не обов*язково це ще й у школі підкреслювати.

З іншого боку, навіщо робити вигляд, що матюків та порнухи не існує, якщо діти і так про це давно знають?

А ще з одного боку - сучасні діти спокійно трахаються з 15-16 років, а стаття за розбещення неповнолітніх і досі існує. І було б неправильно її відмінити.


Автора не указываю, ибо пост под катом.
Tags: педофилия
Subscribe

 • Зелечка увидел пазитифф в совке

  В Польше на встрече с польским, литовским, латвийским и эстонским коллегами Зеленский сказал: "Я сам родился в Советском Союзе. И хочу вам сказать…

 • И снова о сверхоружии

 • Камни с неба

  - Все разворовывается. - Ну разворовывается все, ну это по всей россии, так было всегда. - Не могу назвать человека, кто бы за это голосовал.…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments