ars333 (ars333) wrote,
ars333
ars333

А в Луганске протестуют против шавермыПредставники громадських оранізацій переконані, що така їжа - готується в антисанітарних умовах і шкодить здоров`ю. У міських кіосках з продажу фаст-фуду - вони не знайшли жодних документів на якість харчів. Акція під гаслом " Чебуреки - геть з Луганська" - почалася біля національного університету, де розташований один з найпопулярніших серед студентів павільйонів з продажу швидкої їжі. Там же учасники розіграли сцену з побиттям так званого "Шаурмена", який пропонує містянам скуштувати свою продукцію. А потім - збирали підписи для звернення в прокуратуру, СБУ та санстанцію - з вимогами перевірити роботу таких кіосків.

Сергій Коваленко, представник громадської організації:

- Ми вимагаємо від влади заборонити виготовлення в Луганській області шаурми, від якої труяться наші громадяни. Тому, що ця їжа є для українців неприродньою.
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2011/10/14/797692.html

Считаешь, что шаверма вредна и готовится в антисанитарных условиях - не ешь. Нет, вот же у людей мода: самому не нравится, идет и запрещает это страшное всем остальным. Себя нафиг запретите.

Аналогичная акция была недавно в Одессе, но там инициатива тупо шла прямо от городских чиновников. Луганские поступили хитрее: наняли хомяков помитинговать. Затем они, вняв велению общественности, предпримут какие-то действия.
Tags: жрачка, запреты
Subscribe

 • SpaceX 2020 vs. Союз МС 2020

  Но у ваты все равно праздник: в Штатах какие-то местные отбросы устроили пожары и грабежи. Почему-то лаптерукие увидели в этом Майдан.

 • День космонавтики

  Наукоград Королёв, привокзальная площадь, 2019-й год. Кружка Королева Хорошо, что есть кому вращать этот мир. Одного не пойму: за счет…

 • Скрипалей все травили-травили

  Вот же ж у рашкованов облом так облом! Получили и санкции, и высылку "дипломатов", и немерянные репутационные потери! И все для того, чтобы потравить…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment