ars333 (ars333) wrote,
ars333
ars333

Тихо церковью шурша

В Киеве на 16-тиэтажке некий православнутый строитель возводит церковь.Про сусіда, який будує каплицю на останньому поверсі, мешканці знають мало - з'являється він рідко. Його ідею створити церкву на даху підтримують не всі. А от пані Надія живе на кілька поверхів нижче від будівництва і проти нічого не має.

Надія, мешканка будинку, де зводять церкву

- Ну, це я вам скажу ще і не погано, а скільки такого скритого роблять і говорить нічого... Краще хай церкву будують? Хай будують церкву.

Людину, яка споруджує у столиці незвичайний храм, ми знайшли у Дніпропетровську. Говорити на камеру чоловік відмовився. По телефону сказав, що до його церкви ходитимуть тільки сусіди. А ще на першу службу пообіцяв покликати знімальну групу "Інтера".

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2012/05/15/836415.html

Там расчет только на снеговую нагрузку, а он водрузил сразу 3 этажа. Боженька свалится той соседке прямо в квартиру, она ж не против. Православие головного мозга - у всех подряд, и у этого строителя из Днепропетровска, и его соседей, и у тех жильцов, кто еще не продал квартиры в этом говноэлитном доме. Вера, она сильнее сопромата.
Tags: архитектура, религия
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 4 comments