ars333 (ars333) wrote,
ars333
ars333

Подборка совершенно адовых цитат из выступлений депутатов Волынского облсовета.

Источник: http://blogs.lb.ua/nadia_parfan/160227_a_teper_chto_voobshche.html

‎ «Прошу звернутися до СБУ із проханням припинити діяльність гендерних організацій як таких, які загрожують національній безпеці України».
***
«Это — прямой путь к гомосексуализму! Тут написано «анальный секс». Ребята, разве есть такой секс?
***
«Гендер разбивает стереотипы мужчины и женщины. Разве это нормально? Вот я, как женщина, должна стать матерью. А теперь они что, могут вообще не рожать?»
***
‎»Як націоналістка… мушу сказати, що ми маємо протестувати проти мовного закону — і маємо підтримати закон про заборону пропаганди гомосексуалізму. Це два найважливіші закони зараз».
***
‎ «Церква ніколи нічого не забороняла. Вона лише попереджала».
***
«Бог нас створив такими, як ми є — чоловіком і жінкою. А ви намагаєтеся переробити те, що створив Бог. Це — гріх, і … злочин проти української нації».
***
«Традиційна модель сім’ї — тато, мама, діти — це краще, чи гірше? Ні, не треба нічого ускладнювати; просто скажіть прямо зараз: краще — чи гірше?»
***
«Чому Ви, як представниця гендерної організації, не внесете поправки до цього закону (про рівні можливості), які би забороняли, наприклад, дівчині, якій подобаються дівчата, проявляти свої сексуальні уподобання?»
Tags: запреты
Subscribe

 • Водка "гитлеровская"

  Ездил в соседний городок, купил новый велокомпьютер. 20 км туда, 20 назад, около часа по велодорожкам в одну сторону. Даже со…

 • Про хохлизм

  Помнится, у Никонова, кажется в книге про Наполеона встречал такую мысль: нормальному, не ушибленному имперством, социализмом и шовинизмом человеку…

 • MH17

  Сегодня наконец назвали главных виновных. Все рассказывают об этом ужасном преступлении, поминая количество жертв, отдельно называя число детей,…

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments