ars333 (ars333) wrote,
ars333
ars333

Порнографические мультики

Нацкоммора мне представляется каким-то фениксом, который уже несколько раз бытались заебошить и уже было вытряхивали его сгоревший прах в толчок, но он, напитавшись зловонной жижи, все же восстает из пепла и продолжает пытаться запретить "Симпсонов".

Нацкомиссия по защите общественной морали проведет отдельное заседание, на котором будет поднят вопрос о вредности популярных мультфильмов для украинских детей. Как сообщает пресс-служба комиссии, такое решение принял ее председатель Василий Костицкий.

"Основанием для такого решения послужило сообщение, что в последнее время распространяется через интернет, в котором говорится об исследовании популярных среди детей мультфильмов "Губка Боб", "Лунтик", "Маша и Медведь", "Телепузики", "Покемоны", "Симпсоны" и многих других, что, по мнению лиц, которые его подготовили, несут реальную угрозу нашим детям".

Само исследование, о котором говорится в сообщении, объясняет вредность мультфильмов для детей на 56 страницах и приходит к весьма любопытным выводам. Так, по мнению авторов документа, популярный мультгерой Губка Боб – гомосексуалист, телепузики осуществляют гипнотическое влияние на подсознание и формируют из детей неудачников, покемоны – "карманные монстры", которые учат детей садизму, Маша из мультфильма "Маша и Медведь" – дитя ювенальной юстиции, в "Шреке" уродствуется женщина, Лунтик лишен пола и семьи, а еще похож на языческого божка и так далее.

Также в документе выдвигаются серьезные претензии "Симпсонам", "Футураме", "Гриффинам", "Южному парку" и даже мультфильмам Уолта Диснея, которые оказались "порнографией", поскольку якобы вызывают у мальчиков те же чувства, которые порно вызывает у взрослых мужчин. При этом самыми опасными мультфильмами авторы исследования считают японское аниме.

Практически ко всем мультфильмам авторы документа выражают претензии по поводу якобы пропаганды гомосексуализма и садизма. Также утверждается, что дети, которые смотрят мультфильмы, растут тупыми. В конце документ призывает "очистить Украину от опасных мультфильмов".

http://podrobnosti.ua/society/2012/08/15/852587.html

Так, значит, "Симпсоны" - это порнография? И поэтому "Симпсоны" надо запретить. Интересно. Я даже не буду спрашивать, есть ли у моралофагов какие-нибудь исследования, неопровержимо доказывающие вред порнографии для детей. Им просто не нравятся некоторые мультфильмы, а чем обосновать свое "ненравится"? если нет никаких доводов? - конечно же, прикрыться заботой о морали и детьми.


Як стало відомо «Коментарям», брошура з «дослідженням», в якій немає жодної згадки про авторів тексту і самого дослідження, розміщена на сайті «Під Покровом Пресвятої Богородиці», який веде Українська православна Греко-католицька церква, відома також під назвою «група Догнала». У жовтні минулого року католицькі єпископи України оприлюднили спільну заяву єпископів УГКЦ та РКЦ, в якій зазначено, що «група Догнала не має жодного стосунку до Католицької Церкви, оскільки її вожді, колишні католицькі священики, за важкі церковні злочини були покарані карою великої екскомуніки - відлучені від Церкви».
Між тим, сама УПГКЦ, очолювана громадянином Чехії Антоніном Догналом, веде активну боротьбу з пропагандою гомосексуалізму, гендерної рівності та ювенальної юстиції.

Як відзначають автори, результати досліджень вражають: ці багатосерійні мультфільми - «широкомасштабний експеримент над українськими дітьми, в результаті якого з наших дітей та молоді сплановано формують злочинців і збоченців».«Маша і ведмідь» - класичний приклад садизму, а сама Маша - дитина ювенальної юстиції. Люто критикуючи саму ідею ювенальної юстиції (системи захисту прав неповнолітніх державою) автори всіляко залякують читачів, підкреслюючи: після того, як дитину заберуть з сім´ї, у неї з´являться всі шанси «бути всиновленою гомосексуалістами або бути проданою на органи».
«Шрек», на думку авторів брошури, - антиказка толерантності. Зокрема, образ чоловікоподібної головної героїні «призводить до змішування ролі статей у житті, а в певних умовах це може викликати глибоку сексуальну дезорієнтацію у молодих людей».Окремий розділ присвячений критиці аніме, що пропагує збочення, кров та жорстокість. Серіал «Сімпсони» автори брошури звинуватили в цілеспрямованому руйнуванні сімейних цінностей.Мультсеріал «Гріффіни» названий насмішкою над родиною, а сюжет «Футурами» описаний як історія збочених статевих відносин між роботами і людьми.Що стосується «Саус Парку», то до нього у авторів брошури низка претензій: висміювання батьків і вчителів, знущання над християнською вірою, пропаганда збочень та закликів до легалізації наркотиків. «Цей фільм повністю неприпустимий не тільки для дітей, а й для дорослих, адже із дорослих він робить педофілів, а з дітей - маленьких збоченців».
Не догодили «правовірним греко-католикам» і мультфільми Волта Діснея: «один із відомих американських масонів виробив спеціальну методику деформування свідомості дитини, переставляючи акценти з традиційних християнських цінностей на несуттєві деталі життя і пропаганду збочень, порнографії, знущання над вірою та інше».У результаті автори брошури закликають батьків не тільки пояснювати своїм дітям про шкоду таких мультфільмів, а й звертатися в державні органи з вимогою заборонити «антисімейні та антихристиянські мультфільми, а також покарати телеканали, які їх показують».
Як свідчить рішення Нацкомісії із захисту суспільної моралі, принаймні в одне держвідомство члени «групи Догнала» вже достукалися.
Tags: запреты, кино, мораль, порно
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 15 comments