ars333 (ars333) wrote,
ars333
ars333

Стоп-хам

Увидите припаркованный поперек единственного выезда со двора жип премиум-класса - не спешите его фотографировать и выкладывать фоточки в жэжэшечку. Жип может принадлежать какой-нибудь судье, прокурорше или СБУшнику.

Оригинал взят у dazevup в суддівська шлюха жанна бернацька відкрило кримінальну справу за коментар до свого авто
Originally posted by kovaliv at суддівська шлюха жанна бернацька відкрило кримінальну справу за коментар до свого авто
Originally posted by switluy_spogad at суддівська шлюха жанна бернацька відкрило кримінальну справу за коментар до свого авто
http://new.sud.ua/img/records/1/525/300x900_1346671766.jpg
суддівська блядь в мантії жанна бернацька

http://storage1.censor.net.ua/images/6/2/5/e/625ef0967a3f478409bfd4eb99417c5f/original.jpg
а так суддівська блядь в мантії жанна бернацька паркується демонстративно своїм порш каєном АА 5855 СВ, щоб ніхто з двору через цю суку не міг виїхать


Представники столичної міліції 22 березня намагалися отримати доступ до сервера інтернет-видання "Цензор.нет" через коментарі під статтею про суддю Жанну Бернацьку.

Як розповів "Телекритиці" головний редактор "Цензор.нет" Юрій Бутусов, такі пояснення надав виданню заступник начальника київського відділу з боротьби з кіберзлочинністю Тимофій Ковалишин.

"Він сказав, що якщо ми не дамо ip-адресу тих, хто написав коментарі в темі "Суддя господарського суду Жанна Олександрівна Бернацька своїм джипом Порше кайєн демонстративно і нагло не дає виїхати нікому з двору. Як боротися з такими виродками?", то вони будуть вимушені знову йти за сервером, щоб викачати з нього інформацію і віддавати експертам на розшифровку", - сказав Бутусов.

"Виявляється, суддя відкрила кримінальну справу, щоб міліція розібралася з тими, кому її машина заважає з двору виїхати!", - обурився він.

Слідчий Голосіївського райуправління ГУ МВС у Києві надіслав до "Цензор.нет" запит, у якому просить надати всю наявну інформацію про осіб, які розмістили коментарі під створеною 12 лютого цього року користувачем на ім'я В'ячеслав темою: "Суддя господарського суду жанна олександрівна бернацька своїм джипом Порше кайєн демонстративно і нагло не дає виїхати нікому з двору. Як боротися з такими виродками?".

Слідчий пояснює свої дії тим, що розслідується кримінальне провадження, внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 12013110010002834 від 26 березня, розпочатого СВ Голосіївського РУ ГУ МВС у Києві на підставі ст. 92 та ст. 93 КПК України.

Поки що з’ясовується, що саме є предметом розслідування у цій справі.

За інформацією інтернет-видання "Цензор.нет", 22 березня представники столичної міліції прийшли до його дата-центру і намагалися отримати доступ до сервера, однак після публікації повідомлення про це на сайті видання відмовились від своїх намірів.

Правоохоронці мотивували свої вимоги постановою по Єдиному реєстру досудових розслідувань № 12013110010002834 від 18 березня. Відповідного документа вони не пред'явили.

КУЧМА: Тому візьми цього суддю, блядь, за яйця подвесь, хай повисить одну ніч

Tags: менты
Subscribe

 • Камни с неба

  - Все разворовывается. - Ну разворовывается все, ну это по всей россии, так было всегда. - Не могу назвать человека, кто бы за это голосовал.…

 • Стадион так стадион

  А помните, как ровно джва года назад Главсвинарчук, Барыга и просто Шоколаденфюрер подкладывал в пайки ополченцам Донбасса цукерки Рошен? И как оно…

 • Государство - террорист

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments